Felnőtt OB

By Ramon

A 18. Magyar OB-t a Római tenisz Akadémián tartották. Nagyon sokan szorongtunk a lelátókon mert nagy várakozás előzte meg a döntőt. Ismét Márk és Bandus küzdött egymással. Mi is nagyon izgultunk és természetesen Márknak szorítottunk. Az első szettben már egyből nagyon kiélezett menetek voltak, de Márk magabiztosan nyert 11/7-re. A második szettben szinte mindig 20-30 ütéses labdameneteket láthattunk, és a harmadikban sem tudta még senki, hogy mi lesz az eredmény. Török 6/3-ra vezetett de Márk nem hagyta magát és egyenlített. Ezután Bandus újra átvette a vezetést 9/6-ra. Márk szurkolói nehéz perceket éltek át ekkor, de ő újra belehúzott és sikerült meccslabdát szereznie. Én ezeket a pontokat már nem tudtam nézni, mert annyira izgultam. Az utolsó pontot azért mégis csak láttam és Márk egy gyönyörű befejező ütéssel nyerte meg élete harmadik országos bajnoki címét. Gratulálunk!!!
A lányoknál Páj Linda (tudjátok: 15 éves) magabiztos játékkal győzött és biztos még sokszor fog a dobogó felső fokán állni. Szép volt LINDA!!!